Konkurs fotograficzny #FEnomenUE w Twoim obiektywie

Konkurs fotograficzny #FEnomenUE w Twoim obiektywie

20.05.2024

Wszyscy na co dzień widzimy jak zmieniło się Mazowsze dzięki członkostwu Polski w Unii Europejskiej. Odnowione parki, nowoczesne szpitale, centra edukacyjne, zrewitalizowane zabytki oraz rozbudowana infrastruktura drogowa, to tylko niektóre przykłady projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Z okazji wyjątkowej rocznicy jaką jest 20 rocznica wstąpienia Polski do UE przygotowaliśmy konkurs fotograficzny pt. „#FEnomenUE w twoim obiektywie” na profilu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na Facebooku.

Jak wziąć udział? To proste!

Zadaniem uczestnika jest wykonanie i przesłanie ciekawego zdjęcia obiektu, miejsca lub przestrzeni, która skorzystała z funduszy europejskich w ramach regionalnych programów operacyjnych województwa mazowieckiego w ciągu 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej. Zdjęcie należy umieścić w formie komentarza do postu konkursowego na naszym profilu na Facebook

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 9 czerwca 2024.

Uczestnikiem mogą być osoby które mają ukończone 13 lat (przy czym osoby poniżej 18 roku życia mają mieć zgodę opiekuna prawnego na udział w Konkursie, a w przypadku wygranej muszą przekazać tę zgodę Organizatorowi).

Regulamin konkursu jest dostępny na naszej stronie w zakładce dokumenty TUTAJ

Nagrody

W konkursie przewidziano trzy nagrody w postaci kart podarunkowych na kwotę:

I miejsce: 2.000,00 zł

II miejsce: 1.500,00 zł

III miejsce: 1.000,00 zł

Podpowiedzi, które miejsca zostały dofinansowane ze środków unijnych znajdziecie w naszej publikacji pt. „Tropy Europy” – Przewodnik po Mazowszu śladami Unii Europejskiej. Prezentujemy w nim muzea, pałace, kościoły, kompleksy turystyczne, całe miasta i obszary cenne przyrodniczo, które swój obecny wygląd, funkcje i zagospodarowanie zawdzięczają w dużej mierze Funduszom Europejskim. Liczymy na Was!


Skip to content