Zarejestruj się już dziś na 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

Zarejestruj się już dziś na 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

03.11.2023

Link do zapisów

Już 14-15 listopada w Warszawie odbędzie się 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Bezpłatne wydarzenie dostarczy uczestnikom ciekawe i merytoryczne debaty z ekspertami z różnych obszarów. Nie zabraknie aktualnych tematów, a interaktywna przestrzeń współtworzona będzie przez przedstawicieli administracji, kultury, biznesu, świata nauki i najnowszych technologii, a także sektora pozarządowego. Dodatkowo poznamy Liderów Zmian Funduszy Europejskich 2023. Nie może Cię tam zabraknąć. Zarejestruj się już dziś na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl . Zapraszamy!

Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Dodatkowo wydarzenie wspiera Europejski Komitet Regionów.

13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej i to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie.  W programie tegorocznej edycji m.in.:

  • 15 inspirujących debat z udziałem ekspertów z różnych obszarów,
  • 4 strefy tematyczne: Tropy Europy, Eko, Aktywni oraz Fundusze Europejskie,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich, w którym mieszkańcy Mazowsza oraz eksperci wyróżnią projekty dofinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Zarejestruj się już dziś

Krótki formularz do rejestracji dostępny jest na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl, zapoznaj się też z programem wydarzenia https://forumrozwojumazowsza.pl/program-13-edycja-forum-rozwoju-mazowsza/. Zachęcamy też do śledzenia aktualności zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

Do zobaczenia 14-15 listopada w Warszawie!


Skip to content