Zaproszenie do udziału w DOFE 2024

05.03.2024

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do udziału w jedenastej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2024 (DOFE), która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2024 roku.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2024 (DOFE) to coroczne, ogólnopolskie wydarzenie, poświęcone promocji projektów zrealizowanych przy wsparciu pozyskanych środków finansowych z UE. W tegorocznym DOFE  mogą wziąć udział projekty ze wszystkich perspektyw finansowych od 2004 roku, aby móc uczcić  obchody 20-lecia Polski w UE.

Zachęcam Państwa do otwarcia swoich projektów dla zwiedzających i podobnie jak w latach poprzednich przygotowanie różnych atrakcji, warsztatów, prelekcji, spotkań z liderami projektów czy chociażby oprowadzanie po szczególnych miejscach, na co dzień niedostępnych dla zwiedzających.

Jak zgłosić swoje wydarzenie? Beneficjenci będą mogli zakładać konto i logować się do panelu na stronie dniotwarte.eu, która zostanie uruchomiona w połowie marca. zgłaszać swój udział w DOFE 2024.  W panelu znajdą się m.in. niezbędne informacje o tym, jak prawidłowo opisać wydarzenie.  Zgłaszanie będzie również możliwe bez konieczności zakładania konta i logowania.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozpoczęciu funkcjonowania strony jak również o wszelkich kwestiach dotyczących DOFE 2024.

Z naszej strony, pełne wsparcie w zakresie promocji poszczególnych projektów w kanałach informacyjnych Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.  Dni Otwarte Funduszy Europejskich są również elementem kampanii Europe in My Region, która ukazuje, jak wiele różnorodnych inwestycji powstało dzięki pomocy Funduszy Europejskich.

W ramach wydarzenia prowadzona będzie także kampania promocyjna w telewizji, radiu, Internecie przez koordynatora DOFE jakim jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.  

Z ramienia Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych koordynatorem wydarzenia jest pani Dorota Obzejta tel.: (22) 542 22 20, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu.     

Z poważaniem

Ilona Soja – Kozłowska

p.o. Dyrektora     


Skip to content