Zachęcamy do udziału w konkursie REGIOSTARS 2024!

Zachęcamy do udziału w konkursie REGIOSTARS 2024!

27.02.2024

Jesteś beneficjentem funduszy europejskich? Zrealizowałeś ciekawy projekt i chcesz zaprezentować go szerszej publiczności? Skorzystaj z okazji i zgłoś swój projekt do tegorocznej edycji konkursu REGIOSTARS 2024 w ramach jednej z pięciu kategorii konkursowych. Czas przesyłania zgłoszeń upływa 31 maja br. Organizatorem konkursu jest Komisja Europejska. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.regiostarsawards.eu.

Jak wziąć udział w konkursie REGIOSTARS 2024?

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych praktyk w zakresie rozwoju regionalnego i innowacyjnych projektów dofinansowanych z funduszy europejskich. Do konkursu można zgłosić projekty, które są już ukończone i rozpoczęły się nie wcześniej niż 1 stycznia 2014 r. W tegorocznej edycji wyróżniono 5 kategorii konkursowych:

  • Konkurencyjna i inteligentna Europa
  • Zielona Europa
  • Połączona Europa
  • Europa społeczna i inkluzywna
  • Europa bliżej obywateli

Wszystkie aplikacje rozpatrzy jury i wybierze maksymalnie 5 finalistów w każdej kategorii. Finaliści zostaną zaproszeni na ostatni etap selekcji podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w Brukseli. Nagrodą dla laureata z każdej kategorii oraz zdobywcy nagrody publiczności jest lokalna kampania komunikacyjna realizowana we współpracy z Dyrekcją Generalną ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO). Laureatów REGIOSTARS 2024 poznamy 9 października 2024 r. podczas ceremonii wręczenia nagród w Brukseli.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja br. za pomocą platformy internetowej: https://regiostarsawards.eu/user/register

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.regiostarsawards.eu 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji projektów!


Skip to content