Zachęcamy do udziału w kampanii „Prawdziwi ludzie, prawdziwe umiejętności”

Zachęcamy do udziału w kampanii „Prawdziwi ludzie, prawdziwe umiejętności”

12.02.2024

Trwa Europejski Rok Umiejętności, jest to doskonała okazja, by, dostrzec i docenić osoby, które dzięki rozwijaniu nowych umiejętności odmieniły swoją karierę, a nawet życie. Zachęcamy do udziału w kampanii „Prawdziwi ludzie, prawdziwe umiejętności”, której organizatorem jest Komisja Europejska. Jeśli należysz do grona osób, które przekwalifikowały się i nauczyły się nowych umiejętności, weź udział i podziel się z nami swoją inspirującą historią. Zapraszamy do wypełnienia ankiety. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego br.

Weź udział w kampanii i podziel się z nami swoją historią

Europejski Rok Umiejętności ma na celu zainspirować Europejczyków do nauki nowych umiejętności i odkrywania w sobie ukrytych talentów. Kampania „Prawdziwi ludzie, prawdziwe umiejętności” to doskonała okazja, by poznać historie osób, które zmieniły swoją karierę, a nawet całe życie, dzięki możliwościom podnoszenia lub zmiany kwalifikacji.

Czy znasz kogoś, kto odmienił swoje życie, dzięki nauce nowych umiejętności? A może pracujesz w organizacji, która wspiera ludzi w zdobywaniu nowych kwalifikacji? Nie zwlekaj i podziel się z nami swoją historią. Przesłane historie zostaną upowszechnione za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Opowiedz nam o tym, co sprawiło, że potrzebowałeś zmiany i chciałeś nauczyć się nowych umiejętności, o wyzwaniach lub problemach, z którymi się zmierzyłeś, a także o tym, co zrobiłeś, aby je przezwyciężyć i jak czujesz się na swojej nowej drodze zawodowej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/8b1d7b2f-58b7-df7c-4802-177797fab9ca

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego br.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://year-of-skills.europa.eu/news/real-people-real-skills-help-us-find-year-skills-heroes-2023-12-06_en


Skip to content