Trzy statuetki Camerimage 2023 dla filmów Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

Trzy statuetki Camerimage 2023 dla filmów Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

17.11.2023

Kolejny sukces na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EnergaCamerimage 2023 w Toruniu. Film pt. „Pełna kulturka na Pradze” zdobył aż dwie nagrody w kategoriach: Najlepszy spot do 45 sekund oraz jako Nagroda Publiczności. Natomiast film „W rytmie Funduszy Europejskich” zdobył nagrodę w kategorii Najlepsze zdjęcia w spocie do 45 sekund. W tegorocznej edycji konkursu spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze” o nagrody walczyły filmy z 14 województw.

Konkurs „Fundusze Europejskie w kadrze” ma na celu promować oraz pokazywać projekty, które zmieniły życie mieszkańców, a także przyczyniły się do rozwoju różnych obszarów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego. Głównym bohaterem filmów zgłoszonych do konkursu są  oczywiście Fundusze Europejskie. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zdobyła już 7 statuetek. Takie wyróżnienia i docenienie filmów pt. „Pełna kulturka na Pradze” i „W rytmie Funduszy Europejskich” to kolejny sukces Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, wykonawcy – firmy Panato oraz pracowników MJWPU zaangażowanych w produkcję spotu. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy

Konkurs został zorganizowany przez Fundację Tumult we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.


Skip to content