Odkrywaj uroki Mazowsza z przewodnikiem Tropy Europy

Odkrywaj uroki Mazowsza z przewodnikiem Tropy Europy

19.08.2023

Mazowsze, serce Polski, pełne jest niezwykłych miejsc, które czekają na odkrycie. Od malowniczych, sielskich krajobrazów po dynamicznie rozwijające się miasta. W każdym regionie znajdziecie zabytki, zachwycicie się pałacami, zamkami i pięknymi parkami. Zobacz, jak Fundusze Europejskie zmieniły Mazowsze i zaplanuj zwiedzanie z przewodnikiem „Tropy Europy”, którego wydawcą jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Turystyczny FEnomenEU

Na Mazowszu można odpocząć, przechadzać się bulwarami i podziwiać nurt Wisły, można także popływać kajakiem, zwiedzać na rowerze, poznawać wspaniałe zabytki czy smakować regionalne przysmaki. Wszędzie jest w miarę blisko i mnóstwo możliwości.

Dzięki funduszom europejskim wiele zabytków zostało odnowionych, zaniedbane tereny udało się zrewitalizować i stworzyć miejsca atrakcyjne dla turystów. Powstały nowe muzea, trasy rowerowe i parki historyczne.

Wakacje wciąż trwają, a nasza publikacja podpowiada, gdzie się wybrać na fascynującą podróż po Mazowszu.

Pobierz przewodnik oraz mapę, a łatwo zaplanujesz trasę. Zarówno przewodnik, jak i mapa są dostępne w dwóch wersjach językowych: po polsku i  angielsku.


Skip to content