Kampania informacyjno-promocyjna

Kampania informacyjno-promocyjna

29.04.2024

To już 20 lat odkąd Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. To wydarzenie miało miejsce 1 maja 2004 r. Od tego czasu dzięki #FunduszeEuropejskie wszystkie regiony naszego kraju nieustannie się rozwijają, a co za tym idzie poprawia się jakość życia każdego z nas😊. Ten rozwój widoczny jest m.in. w infrastrukturze drogowej, inwestycjach w ochronę zdrowia, w nowoczesnej edukacji, a także w wielu inicjatywach społecznych. Na co dzień korzystamy z tych efektów, bo szybciej przemieszczamy się do pracy, możemy przez Internet załatwić sprawę w urzędzie, rozwijać swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w różnych szkoleniach czy w wolnej chwili korzystać z bogatej oferty kulturalnej odnowionych z funduszy europejskich obiektów.

Ta okrągła rocznica to doskonały czas do podsumowania co się zmieniło na Mazowszu dzięki #FunduszeEuropejskie. Robimy to również w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej na nośnikach outdoorowych i w Internecie.

W terminie od 29.04 do 12.05 na Interia.pl pojawią się banery reklamujące 20-lecie Funduszy Europejskich, a w wagonach Kolei Mazowieckich zawieszone będą plakaty, z których dowiecie się jakie projekty z unijnym dofinasowaniem zostały zrealizowanych przez ten czas. A przez cały maj w Płocku, Ostrołęce, Radomiu, Siedlcach, Legionowie, Wołominie, Grodzisku Mazowieckim, Otwocku, Pruszkowie, Brwinowie i Żyrardowie będą jeździły autobusy, które na tyłach będą miały wyklejone reklamy dotyczące 20-lecia Funduszy Europejskich.

Grafika przedstawia napisy: z lewej strony na granatowym prostokącie w barwach flagi Unii Europejskiej jest napis Fundusze Europejskie, na błękitnym tle poniżej jest napis 20 lat Funduszy Europejskich na Mazowszu pod nim napis #FEnomenUE. Obok prostokąta w barwach flagi Unii Europejskiej w centralnej części grafiki znajduje się zdjęcie z rowerzystą jadącym po ścieżce rowerowe. Obok zdjęcia znajdują się trzy małe kwadraciki z ikonami: serce z plusem w środku symbolizujące zdrowie, drzewko w kole symbolizujące środowisko i dwie maski symbolizujące kulturę.  Po prawej stronie znajduje się logo 20 lat Polski w Unii Europejskiej, a pod nim na żółtym prostokącie znajduje się napis Zobacz co się zmieniło i obok narysowana jest strzałka w prawo.

Świętujcie z nami 20 rocznicę wstąpienia do Unii Europejskiej i korzystajcie z nowych możliwości dzięki programowi Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.


Skip to content