„Funduszowy Maj” za nami! Dziękujemy mazowieckim beneficjentom

„Funduszowy Maj” za nami! Dziękujemy mazowieckim beneficjentom

24.06.2026

Za nami intensywny miesiąc pełen wrażeń! Serdecznie dziękujemy wszystkim beneficjentom
z Mazowsza za włączenie się w organizację „Funduszowego Maja” 2026.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i otwartości, mieszkańcy regionu mogli:

  • odkryć wyjątkowe, często na co dzień niedostępne miejsca,
  • bliżej poznać swoją najbliższą okolicę,
  • wziąć udział w dziesiątkach warsztatów, koncertów i gier terenowych.

Wspólnie pokazaliśmy realny wpływ środków unijnych na rozwój naszych małych ojczyzn. Dziękujemy za promowanie efektów Państwa pracy i projektów!

Chcesz zobaczyć, jak wyglądał tegoroczny maj na Mazowszu?

 Pobierz broszurę podsumowującą (plik PDF)


Przejdź do treści