Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

15.04.2024

Już 20 lat jesteśmy w Unii Europejskiej. Zrealizowaliśmy razem wiele marzeń i planów. Naprawdę wiele się zmieniło. Z okazji tej rocznicy w całej Polsce i poza jej granicami odbędzie się wiele atrakcji. Spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty, przedstawienia szkolne, konferencje, majówki europejskie i dni otwarte w projektach, które powstały dzięki naszej obecności w UE. Świętujmy razem, bo za nami 20 lat, ale przed nami wiele więcej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku obchodzimy 20. lat w Unii Europejskiej. To czas wykorzystanych szans i ogromnego rozwoju wszystkich województw. Planujesz wydarzenie z tej okazji? Piknik, debatę, koncert, szkolenie, wystawę? Dodaj je na mapie wydarzeń i świętuj razem z nami.

Stwórzmy wspólną mapę atrakcji

Mapa atrakcji znajdzie się na stronie www.20lat.eu, obejmie wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich obywające się już 10-11 maja, a także wszystkie pozostałe wydarzenia związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE.

Kto może zorganizować i zgłosić wydarzenie?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w obchody: instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniów, studentów, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjentów środków unijnych, obywatelki i obywateli.

Co zyskujesz?

Dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej zyskujesz:

  • promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu, która będzie miała duże zasięgi w sieci;
  • możliwość znalezienia Twojego wydarzenia w specjalnej wyszukiwarce na stronie
  • obecność wydarzeń w mediach, a dla wybranych, najciekawszych atrakcji planujemy profesjonalną promocję w telewizji, Internecie i w radiu.

Jak zgłosić wydarzenie?

Wypełnij jeden z formularzy zamieszczonych na stronie https://20lat.eu/wydarzenia/dni-otwarte-funduszy-europejskich/dolacz-do-nas

w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

  • dla Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych 10-11 maja – zgłoszenia do 26 kwietnia (tylko dla projektów realizowanych z Funduszy Europejskich)
  • dla obchodów 20-lecia Polski w UE trwających cały rok – termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja.

Wydarzenia będą zamieszczane na mapie po weryfikacji. Atrakcje z każdego zakątka Polski będzie można łatwo znaleźć dzięki wyszukiwarce.


Skip to content