DOFE 2024 – podziękowanie pani Dyrektor Ilony Soja-Kozłowskiej

17.05.2024

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za włączenie się w obchody 20-lecia Polski w Unii Europejskiej i wsparcie  informacyjne dotyczące roli Funduszy Europejskich (DOFE).

DOFE 2024 to dwa dni niesamowitych wrażeń, a odwiedzający Was goście mogli poznać lepiej swoją okolice, miejsca często niedostępne na co dzień, wziąć udział warsztatach, koncertach czy grach terenowych.

DOFE 2024 to była nie tylko doskonała okazja  do zaprezentowanie Państwa projektów, zrealizowanych przy wsparciu pozyskanych środków finansowych z UE, ale także podkreślenie naszego zaangażowania w naszej europejskiej wspólnocie. Ponadto dzięki szerokiej ofercie aktywności skierowanych do młodszych, jak i starszych grup odbiorców, przyczynili się Państwo do zwiększenia widoczności korzyści wynikających z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Cieszę się, że mogliśmy wspólnie świętować 20-lecie Polski w UE. Po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć, jak innowacyjne projekty i inwestycje zmieniają naszą wspólną rzeczywistość, dzięki wsparciu środków unijnych.

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas. Jednocześnie zachęcam do korzystania z możliwości wynikających z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 i życzę sukcesów w realizacji projektów.

Zdjęcie sylwetki

Ilona Soja – Kozłowska

p.o. Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych


Skip to content