Konkurs o nagrodę Ministra Finansów i Gospodarki za osiągnięcia w dziedzinie rewitalizacji

25.06.2026

Z początkiem roku 2026 uruchomiony został nabór wniosków do Konkursu o nagrodę Ministra Finansów i Gospodarki za osiągnięcia w dziedzinie rewitalizacji. Celem Konkursu jest wyłonienie i upowszechnienie najlepszych rozwiązań w ramach dziesięciu kategorii, m.in. gminnych programów rewitalizacji, diagnoz, praktyk partycypacyjnych, przedsięwzięć rewitalizacyjnych, kompleksowości rewitalizacji. Nabór wniosków trwa do dnia 30 czerwca 2026. Informacje dotyczące konkursu, w tym Regulamin Konkursu oraz wzór wniosku dostępne są na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii a także na Krajowym Centrum Wiedzy o Rewitalizacji.


Przejdź do treści